Targi

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 4-5 LISTOPADA 2017

Targi Beauty SPA & FASHION OSTRÓDA 18-19 LISTOPADA 2017

Targi MCK KATOWICE 25-26 LISTOPADA 2017

Targi INNOVA BEAUTY & PHARM 2-3 GRUDNIA 2017

TARGI URODA EXPO GDAŃSK 7-8 PAŹDZIERNIKA 2017

W dniach 7 – 8 października 2017 roku firma VENUS-BEAUTY.PL była uczestnikiem XX, jubileuszowej edycji Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które odbyła się w Gdańsku – w hali targowej AMBER EXPO. Podczas dwóch dni wykonywane były bezpłatne pokazy najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych. Eksperci firmy udzielali porad w zakresie doboru sprzętu do gabinetu jak i procedur zabiegowych. Na miejscu można było również zobaczyć na żywo urządzenia i przetestować je, jak również dokonać zakupu. W trakcie targów miało miejsce rozdanie wyróżnień w konkursie o medal Mercurius Gedanesis. Nasza firma została nagrodzona w kategorii Sprzęt i Urządzenia za infuzję tlenową marki Polderma. Jest to niesamowita nobilitacja i potwierdzenie, iż to co robimy przekłada się na efekty pracy.

Targi Beauty Days Warszawa 19-21 Maja 2017

Targi Beauty Forum Warszawa 11-12 Marca 2017

W dniach 11-12 marca w Warszawie odbyła się 20. Jubileuszowa edycja targów Beauty Forum, na której nie mogło zabraknąć nas jako wystawcy. Jako jeden z czołowych dystrybutorów zaprezentowaliśmy na swoim stoisku szeroki asortyment urządzeń kosmetycznych.
Przez dwa dni byliśmy do Państwa dyspozycji odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące urządzeń, ich zastosowania oraz doradzając odpowiedni sprzęt kosmetyczny do potrzeb konkretnych gabinetów. Podczas wizyty na naszym stoisku mogli Państwo zapoznać się także z nowymi urządzeniami polskich marek tj. HIFU, Plasma, jak również infuzja tlenowa w wersji stacjonarnej i mobilnej. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się maska tlenowa LED, która jest innowacyjnym urządzeniem dedykowanym do infuzji tlenowej lub oksybrazji. Jako jedyni przedstawiliśmy również możliwość stworzenia własnego kombajnu kosmetycznego przy użyciu specjalnego kreatora. Szczególne zainteresowanie takim rozwiązaniem wykazały osoby, które zamierzają wyposażyć nowy salon kosmetyczny. Wielu z Państwa mogło skorzystać z bezpłatnego pokazu działania wybranych urządzeń, a także na swojej skórze dowiedzieć się, jakie przynoszą efekty. Dbając o wszystkich zainteresowanych staraliśmy się poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu przekazując niezbędne informacje oraz katalog z pełną ofertą urządzeń kosmetycznych. Poznaliśmy wiele osób, które z wielką pasją i zaangażowaniem mówili o swojej pracy, co sprawia, że mamy większą motywację do ciągłego rozwoju. Od lat pracujemy na Państwa zaufanie, dlatego było nam ogromnie miło gościć osoby, które wyraziły pozytywną opinię na nasz temat, jak również te, którym mogliśmy pokazać, że warto z nami współpracować.