Infolinia:   +48 535 025 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Infolinia2: +48 690 881 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Serwis:     +48 535 908 835

Dlaczego warto kupować kosmetyki w gabinetach kosmetycznych?

W wielu gabinetach kosmetycznych, możecie zobaczyć gabloty z pięknie wyeksponowanymi kosmetykami profesjonalnymi. Kosmetolodzy bardzo często namawiają swoich klientów do ich zakupu. Ale co różni je od kosmetyków, które możemy dostać w każdej drogerii?

Kosmetolog podczas wykonywania zabiegu może przyjrzeć się Twojej skórze z bliska i zobaczyć czego jej brakuje. Dodatkowo zna kosmetyki, które sprzedaje w swoim salonie i wie jakie potrzebne składniki zawierają, aby pomóc Twojej skórze. Do drogerii zazwyczaj przychodzimy w pełnym makijażu, ponadto pracownik nie ma możliwości analizy skóry, dlatego dobiera kosmetyki nie wiedząc czego tak naprawdę potrzebuje Twoja twarz czy ciało. Tak dobrana pielęgnacja nie skutkuje niczym dobrym, biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, iż kosmetyki z drogerii działają o wiele słabiej od tych występujących w gabinetach.

Jeśli obawiasz się kosztów, związanych z zakupem takich produktów nic bardziej błędnego- coraz więcej kosmetyków gabinetowych dorównuje cenie tym występującym w drogerii.

Dobór kosmetyków przez kosmetologa, w pewnym sensie przypomina wypisywanie recepty przez lekarza. Aby wzmocnić oraz dłużej utrzymać efekt zabiegowy należy przestrzegać zaleceń specjalisty, dzięki czemu szybciej osiągniemy swój cel zabiegowy! Aby spotęgować efekt terapii, osoba wykonującą zabiegi poleca produkty, które są idealnie dopasowane do wcześniej wykonanego zabiegu.

Kosmetyki dostępne w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, posiadają o wiele więcej składników aktywnych oraz wykazują silniejsze działanie.

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy po wizycie u kosmetologa udać się do drogerii- jak najszybciej z tego zrezygnuj. Żaden drogeryjny produkt nie przyniesie takich samych rezultatów, jak produkt profesjonalny.

Jeżeli chcesz jak najdłużej utrzymać efekt pozabiegowy, skonsultuj wybór kosmetyków ze swoim kosmetologiem i ciesz się silniejszym działaniem oraz dłużej utrzymującym się rezultatem długotrwałych zabiegów.

 

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności