Infolinia:   +48 535 025 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Infolinia2: +48 690 881 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Serwis:     +48 535 908 835

Idealny wystrój Twojego gabinetu

Idealny wystrój to taki, który perfekcyjnie odwzorowuje Twój indywidualny styl.

Zastanawiasz się co zrobić aby Twój gabinet był przyjemny dla Ciebie, a przede wszystkim dla klienta? Wystrój salonu powinien przyciągać klientów, aby chętnie spędzali w nim czas. Umiejętnie dobrana stylistyka, odmieni Twoje wnętrze. Mamy dla was kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Wam stworzyć gabinet idealny!


Po pierwsze zadbaj o jasne neutralne barwy na ścianach- właśnie takie odcienie odbijają więcej światła, sprawiając wrażenie większej przestronności pomieszczenia. Ponadto ściany w rozbielonych kolorach dają poczucie czystości oraz bezpieczeństwa. Klient wie, że znajduje się w dobrych rękach! Pamiętaj, aby w Twoim salonie nie pojawiły się agresywne, ciemne kolory!

Po drugie, bardzo ważnym elementem staje się oświetlenie. Idealnie rozświetla pomieszczenie, a dodatkowo duża ilość światła wywołuje lepsze samopoczucie i ogólny nastrój.  Intensywna moc oświetlenia usprawnia pracę przy wykonywaniu zabiegu na klientce. Zadbaj dodatkowo o pasujący do wnętrza odcień światła (zimny, neutralny lub ciepły) oraz o wyszukany rodzaj oświetlenia- podwieszane żyrandole, kinkiety oraz dekoracyjne lampy. Możesz skorzystać również w podświetlenia mebli!

Pamiętaj o umieszczeniu dużego logo przy recepcji w salonie. Jest to idealna wizytówka firmy. Osoba przychodząca do gabinetu musi wiedzieć gdzie się znajduje. Dodatkowo klientowi będzie łatwiej zapamiętać nazwę Twojego salonu, aby móc polecać go innym. Możesz również wybrać podświetlane logo- będzie stanowiło to dodatkową dekoracje!

Bardzo ważnym elementem wystroju jest również dobrze wyeksponowana gablota- wypełniona kosmetykami. Wpływa to zarówno na dobre wyniki sprzedaży jak i komfort klienta, polegający na łatwym dostępie do produktów.

Kolejną wskazówką jest to, aby na ścianach znalazły się nie tylko obrazy, fotografie czy inne dekoracje. Ważne są przede wszystkim, pięknie oprawione dyplomy oraz certyfikaty. Potwierdza to Wasze kompetencje, ale również wzbudza zachwyt Waszych klientów.

Pamiętaj o wybraniu zabudowanych mebli w miejscu zabiegowym. Klient chce mieć poczucie czystości oraz ogólnego ładu podczas zabiegu.

Choć idealny wystrój gabinetu dla każdego znaczy coś innego, pamiętajmy o stosowaniu się do przynajmniej trzech z wyżej wymienionych wskazówek.

 

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności