infolinia: +48 535 025 835
             +48 690 881 835

Must have w każdym gabinecie kosmetycznym

, Venus-Beauty.pl

W przypadku profesjonalnego gabinetu kosmetycznego gabinetowy niezbędnik to przede  wszystkim urządzenie zapewniające zarówno znakomite efekty zabiegowe, ale także  bardzo duży komfort pracy. Wśród obecnych na rynku nowoczesnych urządzeń swoją ergonomią i skutecznością wyróżnia się kilka profesjonalnych i kompleksowych platform  zabiegowych.  

 TOP 1 - Adipologie  

Adipologie to urządzenie bazujące na rewolucyjnej technologii fali ultradźwiękowej o  niskiej częstotliwości zwanej LFU (Low Frequency Ultrasound). Urządzenie to idealnie  sprawdzi się we wszelkich zabiegach służących do usuwania zalegającej tkanki  tłuszczowej, cellulitu czy w celu ujędrnienia ciała. Na rynku jest wiele urządzeń służących  do wyszczuplania i modelowania sylwetki - pewnie zastanawiasz się dlaczego akurat to  urządzenie jest wyjątkowe i dlaczego właśnie je powinieneś mieć w swoim gabinecie?  Odpowiedź jest prosta! Niska częstotliwość fali ultradźwiękowa zapewnia zdumiewające i  przede wszystkim natychmiastowe rezultaty. Dodatkową zaletą zabiegu z wykorzystaniem  tego urządzenia jest możliwość łączenia go z masażem podciśnieniowym. Jeżeli chcecie  zobaczyć zdjęcia efektów zabiegowych kliknijcie w link.  

TOP 2 - Polderma Orpheus  

Czas na rewolucję w świecie multifunkcyjnych urządzeń OPT! Urządzenie Orpheus  powstało w odpowiedzi na wszystkie dotychczasowe minusy platform laserowych.  Jednym z najważniejszych aspektów urządzenia jest niski koszt codziennej eksploatacji.  Sprawdzone parametry wyjściowe urządzenia zapewniają wysoką skuteczność i  zadowalające efekty. Dopracowany w każdym calu, polski interface gwarantuje łatwy i  zrozumiały dobór parametrów.  

TOP 3 - Polderma Hifu 3D  

Skuteczne urządzenie do liftingu twarzy to tak zwany must have każdego gabinetu.  Zwiotczała skóra, głębokie zmarszczki czy podwójny podbródek to tylko niektóre ze  wskazań do wykonywania zabiegu odmładzania skóry twarzy i ciała. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest trwale utrzymujący się efekt zabiegowy, a także brak konieczności  znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Urządzenie Polderma Hifu 3D wykorzystuje siłę skoncentrowanej fali ultradźwiękowej, dzięki czemu zapewnia spektakularne efekty  zabiegowe bez użycia skalpela. 

TOP 4 - Hydrotec Polska  

Na rynku obecnych jest wiele urządzeń służących do oczyszczania wodorowego.  Nieliczne jednak posiadają wystarczającą moc aktywnego wodoru. Sercem urządzenia  jest generator wodoru o mocy 160W. Zbudowany jest on z dwóch równolegle  umieszczonych elektrod, oddzielonych od siebie półprzepuszczalną przegrodą wyposażoną w membranę tzw. nanosiatkę. Najistotniejszym parametrem wody  wodorowej wykorzystywanej do zabiegów oczyszczania wodorowego jest potencjał ORP,  czyli potencjał oksydacyjnoredukcyjny, którego maksymalna wartość wynosi - 1200 mV. 

TOP 5 - Polderma Fahrenheit  

Urządzenie Polderma Fahrenheit to urządzenie oparte na technologii elektroporacji oraz  na przemiennym chłodzeniu i ogrzewaniu skóry. Podczas masażu rozgrzaną głowicą

naczynia krwionośne skóry ulegają rozszerzeniu co prowadzi do wzrostu jej ukrwienia  oraz poprawy przemiany materii w organizmie. Gwałtowne oziębienie miejsc zabiegowych  prowadzi natomiast do miejscowego szoku termicznego, podczas którego pobudzane  jest mikrokrążenie skóry oraz dotlenienie komórek. Wyróżnikiem tego urządzenia jest  szeroki zakres temperaturowy opiewający zakres od -15’C do +40’C. 

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności