Infolinia:   +48 535 025 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Infolinia2: +48 690 881 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Serwis:     +48 535 908 835

Sekrety urody Azjatek

, Venus-Beauty.pl

Porcelanowa, zdrowa a przede wszystkim promienna skóra to marzenie każdej z  nas. Najpiękniejszą i najbardziej podziwianą nie tylko cerę, ale także i włosy  posiadają praktycznie wszystkie Azjatki. Sekret ich pielęgnacji tkwi w odpowiednich  rytuałach, dbaniu o siebie i szczególnie dobranej pielęgnacji. Kluczem do ich  sukcesu zdaje się być regularna i kompleksowa dbałość o skórę.  

Zdrowy i przede wszystkim młody wygląd skóry Azjatki zawdzięczają odpowiedniemu  oczyszczaniu. Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy ze złuszczającego się naskórka  czy też kurzu i zanieczyszczeń pozwala na odblokowanie porów i oddychanie skóry. Do  podstawowych etapów ich pielęgnacji należą chociażby:  

• demakijaż kosmetykami na bazie wody bądź myjącej pianki,  

• peelingi czy 

• tonizowanie w celu przywrócenia prawidłowego pH. 

To właśnie dzięki skrupulatnemu i dokładnemu oczyszczaniu skóry, na stałe pozbywają się zbędnego brudu, nadmiernie wydzielającego się sebum czy wolnych rodników. Dzięki  temu zyskują świeżą, oczyszczoną i miękką cerę.  

Fanki minimalistycznej codziennej pielęgnacji napewno zachodzą w głowę: jak znaleźć na  to wszystko czas? Na codzień nie mamy go zbyt wiele dla siebie: praca, zakupy a także  prowadzenie domu. Spokojnie.. Zacznijmy od małych kroków.  

Azjatycka filozofia pielęgnacji opiera się na powtarzalności. Wybierz w drogerii kosmetyk  idealny dla Twojej skóry i zacznij go używać. Rozpocznij od podstaw czyli preparatu do  demakijażu i kremu nawilżającego. Z czasem dostrzeżesz jakie to przyjemne i relaksujące,  a 10 minut codziennej pielęgnacji przed snem zacznie być dla Ciebie czymś bardzo  wyjątkowym.  

Jeżeli jesteś bardzo zapracowana i możesz pozwolić sobie na dodatkową odrobinę przyjemności postaw na zabieg oczyszczania wodorowego. Oparty jest na nowej i  rewolucyjnej formule wykorzystującej do oczyszczania skóry cząsteczki aktywnego  

wodoru. Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i o każdym typie skóry -  trądzikowej, naczynkowej, ekstremalnie wrażliwej czy atopowej. Szczególnie polecany  jest dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo  zanieczyszczone. Regularne wykonywanie zabiegu sprawi, że Twoja skóra stanie się idealnie oczyszczona, gładka i nawilżona jednocześnie. Uaktywnią się również procesy  regeneracyjne. W ostatnich latach zabieg ten zyskał na popularności, właśnie dlatego, że  opracowany został w Azji po to by ułatwić kobietom codzienną pielęgnację ich skóry. 

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności