Infolinia:   +48 535 025 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Infolinia2: +48 690 881 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Serwis:     +48 535 908 835

Targi


VENUS-BEAUTY.PL to renomowany dystrybutor nowoczesnych urządzeń, zapewniający kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych oraz SPA w Polsce i innych krajach UE.


Przewaga dzięki technologiom
Stale jesteśmy obecni na niemal każdej większej imprezie branżowej, ponieważ uważnie obserwujemy trendy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej. Dostarczamy im innowacyjne technologie i najwyższą jakość, która gwarantuje skuteczność i jednocześnie tak ważne dla nich bezpieczeństwo.

Branżowa mapa Polski
W minionym roku byliśmy obecni m.in. na Targach MCK w Katowicach, Targach BEAUTY SPA&FASHION w Ostródzie, na Kongresie i Targach LNE w Krakowie, URODA EXPO w Gdańsku, a także BEAUTY DAYS i BEAUTY FORUM w Warszawie.
W nadchodzącym roku będziemy prezentować najnowsze rozwiązania w obszarze beauty i spa podczas wszystkich liczących się krajowych wydarzeń.

Edycja jesienna 2022:

BEAUTY FORUM WARSZAWA 17.09.2022 - 18.09.2022

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 08.10.2022 - 09.10.2022

URODA GDAŃSK 15.10.2022 - 16.10.2022

TARGI BEAUTY FAIR KATOWICE 19.11.2022 - 20.11.2022

Poznaj i wypróbuj najlepsze rozwiązania!
Nie ma lepszego sposobu, aby przekonać się do nowych technologii, jak poprzez osobiste doświadczenie. Dlatego podczas każdego z planowanych wydarzeń będziemy szczegółowo prezentować nasze urządzenia. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić poszczególne funkcje, poznać specyfikę obsługi i zadać pytania naszym ekspertom, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Serdecznie zapraszamy!

Targi Beauty Vision Poznań 28-29 Maja 2022

Targi Beauty Forum Warszawa 23-24 Kwietnia 2022

Kongres i targi LNE Kraków 26-27 Marca 2022

Targi Beauty Forum Warszawa 25-26 Września 2021

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 16-17 Wrzesien 2021

Targi MCK KATOWICE 23-24 LISTOPADA 2019

W dniach od 23-24 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w 19. edycji targów kosmetycznych Beauty Fair, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Podczas targów prezentowaliśmy wybrane urządzenia kosmetyczne, w tym włoską falę uderzeniową, dwa urządzenia do oczyszczania wodorowego, rf frakcyjny mikroigłowy, HIFU II, laser diodowy NUXIMIA, kreator kombajnu kosmetycznego oraz urządzenie służące do kompleksowej analizy skóry twarzy. Przeprowadzane zostały liczne analizy skóry twarzy za pomocą zaawansowanego urządzenia Polderma Explore 3D. Podczas targów udzieliliśmy licznych odpowiedzi na temat zabiegów oraz urządzeń kosmetycznych.  

 

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 9-10 Listopada 2019

W dniach od 9-10 listopada Venus Beauty po raz kolejny miało okazję uczestniczyć tym razem w 40. Edycji Targów i Kongresu LNE. Po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę innowacyjności, tym razem za urządzenie Polderma Satellite. To kolejne wyróżnienie dla tego urządzenia. W pierwszy dzień targów na naszym stoisku gościliśmy Panią Katarzynę Żak, która jest ambasadorką naszego wielowymiarowego analizera skóry - Polderma Explore 3D. Oprócz przeprowadzonych analiz skóry mogliście również wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorką. Podczas targów prezentowaliśmy wybrane urządzenia kosmetyczne tj. Polderma Satellite, fala akustyczna ITALBEAUTY, Polderma Hydrogen, HYDROTEC+, podciśnieniowy RF frakcyjny mikroigłowy, HIFU II oraz NUXIMIA. Dziękujemy ! Cieszymy się, że w każdej edycji targów obdarzacie nas zaufaniem i tak licznie odwiedzacie nasze stoisko.

Targi Beauty Forum Warszawa 21-22 Września 2019

Podczas jesiennych targów Beauty Forum mieliśmy okazję po raz kolejny spotkać się w Wami osobiście i porozmawiać o naszych nowościach i nie tylko! Prezentowaliśmy swoje bestsellerowe urządzenia tj.:

- oczyszczanie wodorowe HYDROTEC+,

- fala uderzeniowa ITALBEAUTY,

- wielowymiarowy analizer POLDERMA EXPLORE 3D,

- fala indukcyjna i pojemnościowa SYMMED,

- HIFU POLDERMA II,

- podciśnieniowy RF frakcyjny,

- chione (kriopeeling i kriolifting),

- Polderma Satellite,

- kombajn kosmetyczny stworzony w kreatorze kombajnu,

- fala uderzeniowa i fala radiowa w jednej głowicy MONOSHOCK,

- laser diodowy NUXIMIA.

Na naszym stoisku mieliście okazję poddać się kompleksowej analizie skóry twarzy dzięki naszej innowacyjnej technologii POLDERMA EXPLORE 3D oraz głębokiemu oczyszczaniu skóry dzięki urządzeniu HYDROTEC+. Przygotowaliśmy dla Was również konkurs, w którym mieliście możliwość wygrać pierwszą w Polsce mikro infuzję tlenową HANDY FUSION z zestawem kosmetyków. Szczęśliwą posiadaczką nagrody została Pani Iza z Warszawy. Na naszym stoisku gościliśmy również przedstawicieli firmy CM, którzy z chęcią odpowiadali na Wasze pytania związane z laserem diodowym – NUXIMIĄ. Na scenie MEETING POINT zaprezentowaliśmy Wam nasze urządzenie POLDERMA EXPLORE 3D – wielowymiarowy analizer skóry twarzy.  Ogromną radość sprawił nam fakt, że nasze stoisko odwiedziło kilkaset osób. Dziękujemy!

LIDER BIZNESU BEAUTY BEAUTY INSPIRATION

W maju mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największej w Polsce Konferencji Lider Biznesu Beauty. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od przedstawienia Wam naszych innowacyjnych nowości. Spotkania z Wami to dla nas najcenniejszy czas, podczas którego możemy wymienić się doświadczeniami. Dzień zakończył się uroczystą galą podczas, której wręczone zostały nagrody. Otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało za innowacyjne urządzenie Polderma Satellite. W drugim dniu uczestniczyliśmy w warsztatach, dzięki którym zdobyliśmy ogrom przydatnej wiedzy, którą wdrożyliśmy w życie, aby być jeszcze bliżej Was. Dziękujemy za ten inspirujący czas i do zobaczenia w przyszłym roku!

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 30-31 Marca 2019

30-31 marca odbył się Międzynarodowy Kongres i Targi w Krakowie. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tej branżowej imprezie. Na Targach prezentowaliśmy nasze urządzenia takie jak:

-RF frakcyjny Polderma

-oczyszczanie wodorowe

-Hifu Polderma II

-infuzja tlenowa Polderma

-Plazma pen

-kombajn kosmetyczny (kreator)

Podczas Kongresu i Targów LNE nasza firma została wyróżniona Innowacją za urządzenie Termosalud criovawe. Urządzenie  daje spektakularne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Nowoczesna technologia pozwala wykorzystać działanie kriolipolizy i fali akustycznej - dzięki czemu zabieg osiąga spektakularne efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Podczas Targów mieliśmy okazję przedstawić krótki wykład na temat naszego innowacyjnego urządzenia Polderma Satelite, które wykorzystuje nieograniczoną liczbę satelit. Dzięki tej technologii możemy wykorzystać funkcje urządzenia w nieograniczonej liczbie pomieszczeń. Przyczynia się to do lepszej funkcjonalności salonów kosmetycznych.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas zaszczycili swoją obecnością podczas Targów i zapraszamy na kolejne spotkania.

Targi Beauty Forum Warszawa 09-10 Marca 2019

9–10 marca odbyła się 31. Edycja targów Beauty Forum w Warszawie, na których nie mogło zabraknąć nas jako wystawcy. Największa wiosenna impreza targowa w Polsce, skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej, odbyła się po raz pierwszy w nowej, wyjątkowej lokalizacji – nowoczesnym centrum targowo – kongresowym Global Expo.

Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować Państwu nową zabudowę targową oraz szeroką ofertę najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych. Swoją obecnością wspieraliśmy obszar tematyczny dotyczący światowych trendów w kosmetologii estetycznej, a nasi eksperci jak zawsze dzielili się wiedzą, która pozwala właścicielom salonów wdrażać nowe technologie w swoich gabinetach.

Wyjątkowym gościem naszego stoiska był Juan Lozana - Export Manager hiszpańskiej firmy Termosalud, specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy aparatury kosmetycznej, której Venus – Beauty.pl  jest wyłącznym polskim dystrybutorem. Na scenie Meeting Point nasz gość zaprezentował jeden z flagowych produktów firmy - urządzenie do radiofrekwencji SYMMED .

Dziękujemy Państwu za liczne przybycie na nasze stoisko i ogromne zainteresowanie naszą ofertą.

 

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 17-18 LISTOPADA 2018

Podczas 38. Kongresu i Targów LNE zdobyliśmy wyróżnienie za najbardziej nowatorskie rozwiązanie w branży beauty - „Innowacje Kongresu i Targów LNE”.
Nasze urządzenie CHIONE Ice Peel & Lift Kriopeeling i Kriolifting uznane zostało za jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń. Jest to niezwykle skuteczne urządzenie wykorzystujące leczenie zimnem. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnego aparatu, który emituje strumień dwutlenku węgla o temperaturze -75'C. Efektem zabiegu jest poprawa jędrności skóry, owalu twarzy, redukcja drobnych zmarszczek, a także do przyspieszenie mikrokrążenia, dzięki czemu substancje aktywne zawarte w aplikowanych po zabiegu kosmetykach szybciej penetrują w głąb skóry.
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które jeszcze bardziej motywuje nas do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w branży beauty.

TARGI URODA EXPO GDAŃSK 6-7 PAŹDZIERNIKA 2018

Targi Beauty Forum Warszawa 22-23 Września 2018

Targi MCK KATOWICE 01-02 Września 2018

W dniach 1-2 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna edycja Targów Kosmetycznych Beauty Fair, na których mieliśmy przyjemność po raz drugi uczestniczyć  jako wystawca.

Na stoisku Venus –Beauty.pl  mogli Państwo zobaczyć najnowsze urządzenia kosmetyczne, między innymi: oczyszczanie wodorowe, Med Shape – urządzenie do endermomasażu, HIFU oraz maskę LED – OOCULO.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko za uznanie i zainteresowanie naszą ofertą oraz zapraszamy na kolejne wydarzenia targowe.

VI OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ 9-10 Czerwca 2018

Targi Beauty VISION Poznań 24-25 Marca 2018

Venus Beauty na BeautyVISION 2018

 

24-25 marca wzięliśmy udział w poznańskich targach BeautyVISION, które stawiają na innowacje w branży kosmetyki profesjonalnej. Sale wykładowe i warsztatowe były jak zwykle wypełnione po brzegi, a nasze stoisko cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem.

Tegorocznym targom towarzyszył Kongres Kosmetologiczny jak również najważniejsze w kraju konkursy kosmetyczne i trzeba przyznać, że poziom imprezy był niezwykle wysoki.

Swoją obecnością wspieraliśmy obszar tematyczny dotyczący światowych trendów w kosmetologii estetycznej, a nasi eksperci jak zawsze dzielili się wiedzą, która pozwala właścicielom salonów wdrażać nowe technologie w swoich gabinetach.

Tym razem w Poznaniu zaprezentowaliśmy się z odświeżonym designem marki oraz identyfikacją wizualną, a także z nowym stoiskiem, które było chętnie odwiedzane przez cały czas trwania targów.

Mieliśmy przyjemność zademonstrować działanie najnowocześniejszych technologii, wykorzystywanych do popularnych zabiegów:

  • HIFU
  • Infuzja tlenowa
  • Oxybrazja
  • Hydrabrazja
  • Plasma pen
  • Verrashaper

Każdy odwiedzający mógł mieć pewność, że wróci z wiedzą poszerzoną o nowe możliwości, technologie i metodologie.

Niezwykłą popularnością cieszył się nasz interaktywny panel, dzięki któremu uczestnicy mogli wypróbować jedyny w Polsce kreator kombajnu kosmetycznego. To rozwiązanie pomaga właścicielom salonów kosmetologicznych w zwiększaniu rentowności biznesu i dopasowywaniu usług do zapotrzebowania klientów.

Wszystkim, którzy nas odwiedzili na targach BeautyVISION, bardzo dziękujemy. Jednocześnie zapraszamy serdecznie na nasze stoisko podczas kolejnych ważnych imprez branżowych!

Targi Beauty Trends Szczecin 9-11 Marca 2018

W dniach 9-11 Marca 2018 mieliśmy zaszczyt uczestnictwa w pierwszej edycji targów Beauty Trends w Szczecinie. Podczas targów odbyła się również impreza Inspiration Night, na której gościli: Maja Sablewska, Dorota Wellman oraz Łukasz Jakubiak. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za zainteresowanie oraz miłe słowa.

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Warszawa 9-11 Marca 2018

W dniach 9-11 marca w Warszawie odbył się Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
na którym mieliśmy ogromną przyjemność gościć po raz pierwszy.
Nasza obecność została zauważona i doceniona przez uczestników tego prestiżowego wydarzenia.
Nawiązaliśmy wiele kontaktów z lekarzami - specjalistami medycyny estetycznej, którzy chętnie dzielili się z nami wiedzą
oraz doświadczeniami.
Przedstawiliśmy bogatą ofertę produktów, która spotkała się z pozytywnymi ocenami i uznaniem gości kongresu.

Targi Beauty Forum Warszawa 3-4 Marca 2018

Za nami 21 edycja targów Beauty Forum, które odbyły się w Warszawie 3-4 marca. Jak zawsze nasza obecność została zauważona i doceniona przez uczestników tej największej w Polsce imprezie targowej, skierowanej do branży kosmetyki profesjonalnej.

Podczas tegorocznej edycji targów mieliśmy przyjemność zaprezentować Venus Beauty w zupełnie nowej odsłonie. Wystąpiliśmy nie tylko z nowym designem i identyfikacją wizualną, ale również z nową zabudową targową, która została bardzo pozytywnie przyjęta przez odwiedzających.

Podczas targów przedstawialiśmy urządzenia takie jak HIFU, Infuzja tlenowa, Oxybrazja, Hydrabrazja, Plasma pen i Verrashaper. Jak zwykle chętnie dzieliliśmy się specjalistyczną wiedzą dotyczącą technologii i metodologii wykonywania zabiegów.

Na uczestnikach bardzo duże wrażenie wywarł panel interaktywny, na którym mogli nie tylko przejrzeć możliwości udostępniane przez nas na stronie internetowej, ale również wypróbować jedyny w Polsce kreator kombajnu kosmetycznego.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na nasze stoisko na kolejnych ważnych imprezach branżowych!

Targi MCK KATOWICE 25-26 LISTOPADA 2017

Targi MCK KATOWICE 25-26 LISTOPADA 2017 Zobacz FILM

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy się na targach Beauty Fair w Katowicach. Było niesamowicie, chcecie wiedzieć dlaczego?

Po 1. Po raz pierwszy do współpracy zaprosiliśmy konferansjera  Piotra Bednarskiego, który poza tym, że okazał się świetnym człowiekiem, rewelacyjnie zadbał o nasze stoisko. Opowiadał o działalności Venus-beauty.pl, o osobach, które przez cały weekend były do Państwa dyspozycji, a także zachęcał do zatrzymania się przy stoisku, zapoznania się z ofertą oraz przede wszystkim – do skorzystania z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych. Goście mogli na własnej skórze przekonać się na czym polegają wybrane zabiegi –  oxybrazji, infuzji tlenowej oraz HIFU i jakie przynoszą efekty.

Po 2. Naszym specjalnym gościem była Misheel  Jargalsaikhan, znana przede wszystkim z roli Zosi w serialu Rodzina Zastępcza, jak również z występów w programach telewizji Polsat: Taniec z gwiazdami oraz Celebrity Splash. Dookoła nas przez większość czasu było wielkie, pozytywne zamieszanie. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Misheel na specjalnej ściance fotograficznej, a dodatkowo skorzystać ze specjalnych rekwizytów. Wielu z Was otrzymało także pamiątkowe zdjęcie z naszą gwiazdą z aparatu Polaroid. Misheel odpowiadała na Wasze pytania, a także mówiła o zabiegach, z jakich sama korzysta.

Po 3. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i w oparciu o rozwijający się rynek branży kosmetycznej zaprezentowaliśmy dwa nowe innowacyjne urządzeniaAparat Polderma HIFU 3D posiadający aż 8 kartridży zabiegowych, w tym 5 przeznaczonych do ciała (od 6 do 16mm) oraz Ferri Trycho skierowany do zabiegów trychologicznych wyposażony w głowicę do światło terapii i galwanizacji, jak również specjalny aerograf do infuzji kompresorowej.

Nasze stoisko wyglądało trochę inaczej niż zwykle. Postawiliśmy na nowy design, specjalne podświetlane standy na nasze urządzenia, a także duże srebrne balony ułożone w napis VENUS, które było widać z daleka. Jak zwykle rozdaliśmy mnóstwo katalogów, odpowiedzieliśmy na nurtujące pytania, doradziliśmy w wyborze nowego sprzętu. Atmosfera, jaką stworzyliście razem z nami była niesamowita. Dziękujemy Piotrowi i Misheel za wprowadzenie nowej energii, a wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za obecność. Do zobaczenia wkrótce!

Targi Beauty SPA & FASHION OSTRÓDA 18-19 LISTOPADA 2017

KONGRES I TARGI LNE KRAKÓW 4-5 LISTOPADA 2017

Za nami kolejne targi! Po raz pierwszy braliśmy udział jako wystawca w Kongresie i Targach LNE w Krakowie. Jesteśmy pod dużym wrażeniem zarówno organizacji, jak i frekwencji gości odwiedzających to miejsce. Pomimo niewielkiej powierzchni naszego stoiska było ono zauważalne już z daleka. A to wszystko dzięki naszym charakterystycznym barwom firmowym, jak również innowacyjnym urządzeniom, przy których zatrzymywało się wielu z Was. Zaprezentowaliśmy bestsellery marki Polderma, takie jak infuzja tlenowa oraz maska LED do tlenoterapii. Nieprzerwanie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasz kreator kombajnu kosmetycznego, który ciągle modyfikujemy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Tym razem hitem okazało się jedyne na rynku bezprzewodowe urządzenie Ultralifting HIFU Korea, którego działanie pokazywaliśmy w praktyce. Rozdaliśmy mnóstwo toreb reklamowych zawierających nie tylko katalogi i ulotki, ale również słodkości. Dziękujemy naszym obecnym klientom za pochlebne słowa i motywację do działania, a wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za poświęcenie czasu i zapoznanie się z naszymi produktami. Mamy nadzieję, że najbliższy czas pozwoli Wam zrealizować postawione przed sobą cele, a informacje zebrane podczas krakowskich targów przyczynią się do tego. Dla nas był to weekend pełen inspiracji z wielu stron i jesteśmy pewni, że wrócimy z nowościami na kolejną edycję targów. Zgadzamy się, ze stwierdzeniem, że serce branży beauty bije w Krakowie <3

TARGI URODA EXPO GDAŃSK 7-8 PAŹDZIERNIKA 2017

W dniach 7 – 8 października 2017 roku firma VENUS-BEAUTY.PL była uczestnikiem XX, jubileuszowej edycji Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które odbyła się w Gdańsku – w hali targowej AMBER EXPO. Podczas dwóch dni wykonywane były bezpłatne pokazy najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych. Eksperci firmy udzielali porad w zakresie doboru sprzętu do gabinetu jak i procedur zabiegowych. Na miejscu można było również zobaczyć na żywo urządzenia i przetestować je, jak również dokonać zakupu. W trakcie targów miało miejsce rozdanie wyróżnień w konkursie o medal Mercurius Gedanesis. Nasza firma została nagrodzona w kategorii Sprzęt i Urządzenia za infuzję tlenową marki Polderma. Jest to niesamowita nobilitacja i potwierdzenie, iż to co robimy przekłada się na efekty pracy.

Targi Beauty Days Warszawa 19-21 Maja 2017

Targi Beauty Days Warszawa 19-21 Maja 2017 Zobacz FILM

Targi Beauty Forum Warszawa 11-12 Marca 2017

W dniach 11-12 marca w Warszawie odbyła się 20. Jubileuszowa edycja targów Beauty Forum, na której nie mogło zabraknąć nas jako wystawcy. Jako jeden z czołowych dystrybutorów zaprezentowaliśmy na swoim stoisku szeroki asortyment urządzeń kosmetycznych.
Targi Beauty Forum Warszawa 11-12 Marca 2017 Zobacz FILM
Przez dwa dni byliśmy do Państwa dyspozycji odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące urządzeń, ich zastosowania oraz doradzając odpowiedni sprzęt kosmetyczny do potrzeb konkretnych gabinetów. Podczas wizyty na naszym stoisku mogli Państwo zapoznać się także z nowymi urządzeniami polskich marek tj. HIFU, Plasma, jak również infuzja tlenowa w wersji stacjonarnej i mobilnej. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się maska tlenowa LED, która jest innowacyjnym urządzeniem dedykowanym do infuzji tlenowej lub oksybrazji. Jako jedyni przedstawiliśmy również możliwość stworzenia własnego kombajnu kosmetycznego przy użyciu specjalnego kreatora. Szczególne zainteresowanie takim rozwiązaniem wykazały osoby, które zamierzają wyposażyć nowy salon kosmetyczny. Wielu z Państwa mogło skorzystać z bezpłatnego pokazu działania wybranych urządzeń, a także na swojej skórze dowiedzieć się, jakie przynoszą efekty. Dbając o wszystkich zainteresowanych staraliśmy się poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu przekazując niezbędne informacje oraz katalog z pełną ofertą urządzeń kosmetycznych. Poznaliśmy wiele osób, które z wielką pasją i zaangażowaniem mówili o swojej pracy, co sprawia, że mamy większą motywację do ciągłego rozwoju. Od lat pracujemy na Państwa zaufanie, dlatego było nam ogromnie miło gościć osoby, które wyraziły pozytywną opinię na nasz temat, jak również te, którym mogliśmy pokazać, że warto z nami współpracować.

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty.pl!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności