O nas

Firma VENUS została założona w 2010 roku i od początku swojej działalności cały czas dynamicznie się rozwija, powiększając dostępny asortyment i jakość usług. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych oraz SPA na najwyższym poziomie. Z powodzeniem działamy na rynku polskim jak i europejskim. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny: urządzenia do mezoterapii, mikrodermabrazji, liposukcji ultradźwiękowej, elektrosauny, Brusher, masażery podciśnieniowe, kombajny kosmetyczne oraz całe zestawy urządzeń. Dzięki szerokim kontaktom z producentami na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, łamiemy mit, iż profesjonalne urządzenia i aparaty kosmetyczne dobrej jakości muszą być drogie.
 
Siedziba firmy VENUS mieści się w Kaliszu, gdzie znajduje się sala ekspozycyjna oraz bardzo dobrze wyposażone zaplecze magazynowe. W związku z tym jesteśmy w stanie wysłać towar zaraz po złożeniu zamówienia, istnieje również możliwość osobistego odebrania sprzętu. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną jak i również hurtową. W naszej działalności staramy się kłaść główny nacisk na jakość sprzedawanych przez nas urządzeń, rzetelność, uczciwość i atrakcyjność cen. Dlatego cieszymy się dużym uznaniem oraz zaufaniem wśród naszych klientów.
 
Sprzedajemy tylko produkty oryginalne, posiadające certyfikaty CE, sprawdzonej jakości.
Kupując urządzenia w naszej firmie macie Państwo pewność zakupu bezpiecznych maszyn w sprawdzonej
firmie o stabilnej pozycji na rynku.
 
Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.
 
W zakres usług firmy VENUS wchodzi profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru odpowiednich urządzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też pomagamy tworzyć listę potrzebnych sprzętów do nowo powstałych, a także już funkcjonujących salonów kosmetycznych. Nasze działania obejmują również pomoc w sporządzaniu ofert dla osób, które zakładają swój pierwszy gabinet ze środków unijnych. Nawet najnowocześniejsze produkty są bezużyteczne, jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy na ich temat oraz potrzebnego doświadczenia do ich obsługi. W związku z tym prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi technicznej urządzeń i metodyki wykonania zabiegów. Gorąco zapraszamy do współpracy: salony kosmetyczne, gabinety SPA oraz sklepy i odbiorców hurtowych.

Venus jest właścicielem marek: Venus-Beauty.pl, Ferri Cosmetology oraz Polderma - zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP.
 
 
Dane firmy:
VENUS 
ul. Legionów 52
62-800 Kalisz
NIP: 618-208-06-33
REGON: 301571853
BzWBK: 11109011280000000114930974
 
 

 

Przeczytaj również

11 grudzień 2020
Kochani, chcielibyśmy podzielić się z ...
Kochani, chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą informacją, otrzymaliśmy Innowacje LNE ❤️ Wy...
Czytaj więcej
10 grudzień 2020
Dzień dobry, dzień dobry!???????? Jedno...
Dzień dobry, dzień dobry!???????? Jedno urządzenie - wiele funkcji? Odpowiadamy kombajn kosmetycz...
Czytaj więcej
09 grudzień 2020
Dobry wieczór Nocne Marki! ✨ Kto jeszc...
Dobry wieczór Nocne Marki! ✨ Kto jeszcze nie śpi, ten kciuk w górę ???????? Twoje klientki marzą ...
Czytaj więcej

VENUS-BEAUTY.PL
w liczbach

6500
Wyposażonych
gabinetów
100
Pozytywnych
referencji
860
Pozycji
w magazynie
2016
FIRMA PRZYJAZNA
ŚRODOWISKU
14
Kroków przy pakowaniu
każdego produktu

KREATOR KOMBAJNU
KOSMETYCZNEGO

Zaprojektuj i zamów
swój własny
kombajn kosmetyczny

KATALOG PRODUKTÓW

Zamów bezpłatny katalog naszych produktów

SZKOLENIA

KOMPLEKSOWE KURSY Z OBSŁUGI


Indywidualne podejście do każdego kursanta, otwartość i miła atmosfera zapewni skuteczne przeszkolenie nawet początkujących kosmetyczek/kosmetologów.

OFERTA on-line