Programy wspracia

Kadra

Natalia Brodnicka

Szkoleniowiec - licencjonowany kosmetolog. Przejeżdża Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzając gabinety i dzieląc się swoim doświadczeniem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a szkolenia to jej żywioł. Uzależniona od testowania nowości kosmetycznych. Pozytywnie podchodzi do życia. Czas wolny spędza na słuchaniu muzyki, czytaniu oraz na spacerach po lesie z psem.

e-mail: szkolenia@venus-beauty.pl

tel: +48 730 208 835

 

Izabela Dembicka

Manager - kosmetolog, studentka elektroradiologii. Interesują ją ciekawostki medyczne i kosmetologiczne. Dba o sprawną obsługę klienta oraz realizację zamówień. Cierpliwa, ambitna, bezkonfliktowa i zawsze pomocna. Wolny czas najchętniej spędza na zajęciach fitness, jeżdżąc na rowerze lub czytając książki.

e-mail: sprzedaz@venus-beauty.pl

tel: +48 537 893 835

 

Aleksandra Matuszak

Kierownik ds. sprzedaży/ Szkoleniowiec - nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą oraz obsługą klienta. Prowadzi rozmowy handlowe, tworzy oferty, pozyskuje nowych klientów. Odwiedza również salony kosmetyczne w całej Polsce przeprowadzając pokazy oraz szkolenia. Sympatyczna, otwarta, komunikatywna. Uwielbia jeździć samochodem dlatego szkolenia w najdalszych częściach Polski nie są dla niej problemem.

e-mail: aleksandra@venus-beauty.pl

tel: +48 786 100 037

 

Marcel Pękacz

Przedstawiciel handlowy - Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o profilu zarządzanie. Do jego obowiązków należy kompleksowa obsługa klienta i przygotowywanie ofert dla najbardziej wymagających klientów. Sympatyczny, przyjazny i pozytywnie nastawiony w stosunku do świata i ludzi. Kreatywny, dobrze zorganizowany, pewny siebie i pełny energii; wykazujący silną wolę, motywację i wytrwałość w realizowaniu swoich celów. Jego pasją jest sport, a szczególnie kibicuje Manchesterowi United. W wolnych chwilach czyta książki oraz ogląda filmy.

e-mail: handlowy@venus-beauty.pl

tel: +48 577 816 835

 

Łukasz Grzesiak

Specjalista ds. logistyki, kierowca - do jego obowiązków należy koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia oraz odbiór urządzeń od dostawców i producentów. Współpracuje bezpośrednio z działem sprzedaży, czuwa nad szybką oraz poprawną realizacją zamówień. Sympatyczny, zorganizowany, pracowity i zawsze uśmiechnięty. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi.

e-mail: zamowienia@venus-beauty.pl

 

Klaudia Wywijas

Social Media Manager - kosmetolog, technolog kosmetyków. Miłośniczka szeroko pojętej pielęgnacji skóry i tworzenia kosmetyków. Dba o każdy szczegół. Niepoprawna optymistka, silnie zmotywowana. Odpowiada za komunikacje między firmą a klientem za pomocą wszelkich dostępnych mediów społecznościowych. Uwielbia podróżować, czytać książki i spędzać czas z rodziną.

e-mail: socialmedia@venus-beauty.pl

 

Michał Matuszak

Właściciel - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

tel: +48 574 691 101

Przeczytaj również

14 listopad 2018
Stwórz i zamów kombajn według swojego pomysłu! Spr...
Stwórz i zamów kombajn według swojego pomysłu! Sprawdź jakie to proste na www.venus-beauty.pl/kreato...
Czytaj więcej
13 listopad 2018
URZĄDZENIE DO KRIOPEELINGU I KRIOLIFTINGU CHIONE I...
URZĄDZENIE DO KRIOPEELINGU I KRIOLIFTINGU CHIONE ICE PEEL&LIFT ❕❕❕ Krioterapia polega na obniżeniu...
Czytaj więcej
09 listopad 2018
Często pytacie nas jakie urządzenia są HITEM tego ...
Często pytacie nas jakie urządzenia są HITEM tego sezonu, dlatego przygotowaliśmy dla Was 6 popularn...
Czytaj więcej

VENUS-BEAUTY.PL
w liczbach

3303
Wyposażonych
gabinetów
100
Pozytywnych
referencji
860
Pozycji
w magazynie
2016
FIRMA PRZYJAZNA
ŚRODOWISKU
14
Kroków przy pakowaniu
każdego produktu

KREATOR KOMBAJNU
KOSMETYCZNEGO

Zaprojektuj i zamów
swój własny
kombajn kosmetyczny

KATALOG PRODUKTÓW

Zamów bezpłatny katalog naszych produktów

SZKOLENIA

KOMPLEKSOWE KURSY Z OBSŁUGI


Indywidualne podejście do każdego kursanta, otwartość i miła atmosfera zapewni skuteczne przeszkolenie nawet początkujących kosmetyczek/kosmetologów.