Infolinia:   +48 535 025 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Infolinia2: +48 690 881 835
                                                                                                                                                                                                                                                                     Serwis:     +48 535 908 835

Kadra

Klaudia Chwałek

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiec- magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Cechuje ją dokładność i estetyka. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do klienta, skutecznie pomaga w doborze odpowiedniej technologii. Wolny czas wykorzystuje na aktywne formy rekreacji ruchowej oraz poświęca go rodzinie. Spotkania z wami oraz jazda samochodem to dla niej czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania

tel.: 535 388 835
Magdalena Gawlak

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiec- fizjoterapeutka z powołania. Zajmuje się kompleksową obsługą klienta i przeprowadzaniem szkoleń. Jest niezwykle ciepłą osobą, która lubi pomagać innym. Zawsze można na nią liczyć. Swój wolny czas uwielbia spędzać aktywnie na rowerowych przejażdżkach i górskich spacerach.

tel.: 793 693 696
Aleksandra Matuszak

Dyrektor handlowy/szkoleniowiec -nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą oraz obsługą klienta. Prowadzi rozmowy handlowe, tworzy oferty, pozyskuje nowych klientów. Odwiedza również salony kosmetyczne w całej Polsce przeprowadzając pokazy oraz szkolenia. Sympatyczna, otwarta, komunikatywna. Uwielbia jeździć samochodem dlatego szkolenia w najdalszych częściach Polski nie są dla niej problemem.

tel.: 786 100 037
Michał Matuszak

Właściciel - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

tel.: 574 691 101
Bartosz Gac

Grafik/specjalista do spraw marketingu - odpowiedzialny za wizualną część firmy, śledzenie trendów w branży oraz szeroko rozumiany marketing. Laureat kilku nagród. Czas wolny od pracy spędza na malowaniu, graniu na gitarze i czytaniu książek. Poważnie pochodzący do pracy wieczny optymista.

Maciej Pakrzywa
tel.: 535 908 835
Piotr Kołodziejczyk

Serwisant- z wykształcenia informatyk i elektronik. W firmie zajmuje się diagnostyką oraz naprawą sprzętu kosmetycznego. Jeśli to możliwe stara się pomóc telefonicznie i doradzić w sytuacji, kiedy klient potrzebuje pilnej pomocy. W wolnych chwilach lubi spacerować, uprawiać sporty walki oraz ćwiczyć na siłowni. Naprawa urządzeń to jego pasja.

tel.: 574 691 101
Damian Ściborek

Logistyk- odpowiada za dowóz urządzeń do gabinetów kosmetycznych. Cechuje go pracowitość, komunikatywność oraz wielozadaniowość.

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty.pl!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności