Kadra

Karolina Broniewska-Łuczak

Doradca klienta - z wykształcenia fizjoterapeutka. Zajmuje się obsługą klienta i działem handlowym. Pogodna, miła, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. W wolnym czasie aktywnie wypoczywa na świeżym powietrzu (rower, spacery). Uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Interesuje się medycyną i psychologią, lubi czytać książki.

Nicoletta Mikołajczyk

Przedstawiciel handlowy - Kosmetolog i miłośniczka zdrowego stylu życia. Dba o kontakt z klientami oraz przygotowywanie atrakcyjnych ofert handlowych. Zawsze chętnie służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu czy prezentacji najnowszych urządzeń kosmetycznych. Interesuje się zagadnieniami z zakresu kosmetologii i dietetyki, łącząc je z aktywnym rozwojem w zakresie szeroko pojętego kształtowania sylwetki. Czas wolny najchętniej spędza w gronie najbliższych bądź na realizacji wysoko stawianych sobie celów.

Aleksandra Matuszak

Dyrektor handlowy/szkoleniowiec - nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą oraz obsługą klienta. Prowadzi rozmowy handlowe, tworzy oferty, pozyskuje nowych klientów. Odwiedza również salony kosmetyczne w całej Polsce przeprowadzając pokazy oraz szkolenia. Sympatyczna, otwarta, komunikatywna. Uwielbia jeździć samochodem dlatego szkolenia w najdalszych częściach Polski nie są dla niej problemem.

Magdalena Gawlak

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiecFizjoterapeutka z powołania. Zajmuje się kompleksową obsługą klienta i przeprowadzaniem szkoleń. Jest niezwykle ciepłą osobą, która lubi pomagać innym. Zawsze można na nią liczyć. Swój wolny czas uwielbia spędzać aktywnie na rowerowych przejażdżkach i górskich spacerach.

Marcel Pękacz

Przedstawiciel handlowy - Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o profilu zarządzanie. Do jego obowiązków należy kompleksowa obsługa klienta i przygotowywanie ofert dla najbardziej wymagających klientów. Sympatyczny, przyjazny i pozytywnie nastawiony w stosunku do świata i ludzi. Kreatywny, dobrze zorganizowany, pewny siebie i pełny energii; wykazujący silną wolę, motywację i wytrwałość w realizowaniu swoich celów. Jego pasją jest sport, a szczególnie kibicuje Manchesterowi United. W wolnych chwilach czyta książki oraz ogląda filmy.

Natalia Brodnicka

Szkoleniowiec - licencjonowany kosmetolog. Przejeżdża Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzając gabinety i dzieląc się swoim doświadczeniem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a szkolenia to jej żywioł. Uzależniona od testowania nowości kosmetycznych. Pozytywnie podchodzi do życia. Czas wolny spędza na słuchaniu muzyki, czytaniu oraz na spacerach po lesie z psem.

Izabela Dembicka

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiec - kosmetolog, studentka elektroradiologii. Interesują ją ciekawostki medyczne i kosmetologiczne. Dba o sprawną obsługę klienta oraz realizację zamówień. Cierpliwa, ambitna, bezkonfliktowa i zawsze pomocna. Wolny czas najchętniej spędza na zajęciach fitness, jeżdżąc na rowerze lub czytając książki.

Maciej Brzeziański

Specjalista ds. logistyki - odpowiada między innymi za sprawnie funkcjonowanie logistyki w firmie, koordynowanie pracy magazynu oraz zaopatrzenia. Prowadzi nadzór nad środkami transportu. Pracowity, zorganizowany, komunikatywny i otwarty. Jedną z jego pasji jest technika estradowa. Wolny czas uwielbia spędzać na świeżym powietrzu, najchętniej na żaglach i pieszych wędrówkach.

Daniel Kałużny

Serwisant - zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Miły, sympatyczny i bardzo pomocny. Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w naprawach wszelkich urządzeń elektronicznych. Interesuje się nowinkami z dziedziny informatyki oraz elektrotechniki. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata. W wolnym czasie jeździ na rowerze i chodzi na spacery z rodziną.

Klaudia Mularczyk

Social Media Manager - kosmetolog, technolog kosmetyków. Miłośniczka szeroko pojętej pielęgnacji skóry i tworzenia kosmetyków. Dba o każdy szczegół. Niepoprawna optymistka, silnie zmotywowana. Odpowiada za komunikacje między firmą a klientem za pomocą wszelkich dostępnych mediów społecznościowych. Uwielbia podróżować, czytać książki i spędzać czas z rodziną.

Bartosz Gac

Grafik/specjalista do spraw marketingu - odpowiedzialny za wizualną część firmy, śledzenie trendów w branży oraz szeroko rozumiany marketing. Laureat kilku nagród. Czas wolny od pracy spędza na malowaniu, graniu na gitarze i czytaniu książek. Poważnie pochodzący do pracy wieczny optymista.

Michał Matuszak

Właściciel - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

Przeczytaj również

03 kwiecień 2020
Kochani, zadbajcie o siebie i innych w...
Kochani, zadbajcie o siebie i innych w tym trudnym dla nas wszystkich czasie ???? Pogoda za oknem...
Czytaj więcej
25 marzec 2020
Przedstawiamy Wam nasze nowe urządzenie ...
Przedstawiamy Wam nasze nowe urządzenie ???? NOE- tunelowy sterylizator powietrza ???? Jest to skut...
Czytaj więcej
24 marzec 2020
„Zapytaj eksperta” ???? Odpowiedź na py...
„Zapytaj eksperta” ???? Odpowiedź na pytanie Pani Pauliny brzmi następująco ???????? Moc wyjściowa...
Czytaj więcej

VENUS-BEAUTY.PL
w liczbach

5100
Wyposażonych
gabinetów
100
Pozytywnych
referencji
860
Pozycji
w magazynie
2016
FIRMA PRZYJAZNA
ŚRODOWISKU
14
Kroków przy pakowaniu
każdego produktu

KREATOR KOMBAJNU
KOSMETYCZNEGO

Zaprojektuj i zamów
swój własny
kombajn kosmetyczny

KATALOG PRODUKTÓW

Zamów bezpłatny katalog naszych produktów

SZKOLENIA

KOMPLEKSOWE KURSY Z OBSŁUGI


Indywidualne podejście do każdego kursanta, otwartość i miła atmosfera zapewni skuteczne przeszkolenie nawet początkujących kosmetyczek/kosmetologów.

OFERTA on-line