Kadra

Natalia Brodnicka

Szkoleniowiec - licencjonowany kosmetolog. Przejeżdża Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzając gabinety i dzieląc się swoim doświadczeniem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a szkolenia to jej żywioł. Uzależniona od testowania nowości kosmetycznych. Pozytywnie podchodzi do życia. Czas wolny spędza na słuchaniu muzyki, czytaniu oraz na spacerach po lesie z psem.

e-mail: szkolenia@venus-beauty.pl

tel: +48 730 208 835

 

 

Marta Galuba

Manager - przygotowuje oferty dopasowując się nawet do najbardziej wymagających klientów, dba o wizerunek marketingowy firmy. Otwarta na nowe doświadczenia i odważna, dlatego podejmuje się kolejnych firmowych wyzwań. Uśmiechnięta, serdeczna i zaangażowana. Czas wolny spędza w towarzystwie najlepszych przyjaciół i bezsprzecznie – dobrego jedzenia!

e-mail: sprzedaz@venus-beauty.pl

tel: +48 510 508 846

 

 

Izabela Dembicka

Obsługa zamówień/wysyłek - kosmetolog, studentka elektroradiologii. Interesują ją ciekawostki medyczne i kosmetologiczne. Dba o sprawną obsługę klienta oraz realizację zamówień. Cierpliwa, ambitna, bezkonfliktowa i zawsze pomocna. Wolny czas najchętniej spędza na zajęciach fitness, jeżdżąc na rowerze lub czytając książki.

e-mail: zamowienia@venus-beauty.pl

tel: +48 537 893 835

 

 

Aleksandra Krysiak

Szkoleniowiec - kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Odwiedza gabinety w całej Polsce przekazując swoją cenną wiedzę i umiejętności. Interesują ją nowinki z dziedziny kosmetyki i kosmetologii. Reszta zespołu podziwia ją za spokój, cierpliwość i opanowanie. Prywatnie jest mamą 6-letniej Zosi. Uwielbia podróże a wolny czas spędza aktywnie.

e-mail: aleksandra@venus-beauty.pl

tel: +48 730 208 835

 

 

Michał Matuszak

Kontakt dla mediów - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

tel: +48 574 691 101