infolinia: +48 535 025 835
             +48 690 881 835

Kadra

Klaudia Chwałek

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiec- magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Cechuje ją dokładność i estetyka. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do klienta, skutecznie pomaga w doborze odpowiedniej technologii. Wolny czas wykorzystuje na aktywne formy rekreacji ruchowej oraz poświęca go rodzinie. Spotkania z wami oraz jazda samochodem to dla niej czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania

Nicoletta Jakubowska

Przedstawiciel handlowy - Kosmetolog i miłośniczka zdrowego stylu życia. Dba o kontakt z klientami oraz przygotowywanie atrakcyjnych ofert handlowych. Zawsze chętnie służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu czy prezentacji najnowszych urządzeń kosmetycznych. Interesuje się zagadnieniami z zakresu kosmetologii i dietetyki, łącząc je z aktywnym rozwojem w zakresie szeroko pojętego kształtowania sylwetki. Czas wolny najchętniej spędza w gronie najbliższych bądź na realizacji wysoko stawianych sobie celów.

Aleksandra Matuszak

Dyrektor handlowy/szkoleniowiec - nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą oraz obsługą klienta. Prowadzi rozmowy handlowe, tworzy oferty, pozyskuje nowych klientów. Odwiedza również salony kosmetyczne w całej Polsce przeprowadzając pokazy oraz szkolenia. Sympatyczna, otwarta, komunikatywna. Uwielbia jeździć samochodem dlatego szkolenia w najdalszych częściach Polski nie są dla niej problemem.

Magdalena Gawlak

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiecFizjoterapeutka z powołania. Zajmuje się kompleksową obsługą klienta i przeprowadzaniem szkoleń. Jest niezwykle ciepłą osobą, która lubi pomagać innym. Zawsze można na nią liczyć. Swój wolny czas uwielbia spędzać aktywnie na rowerowych przejażdżkach i górskich spacerach.

Krzysztof Reszel

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiec - Przedstawiciel handlowy, szkoleniowiec, zapalony kosmetolog. Jego praca łączy w sobie jednocześnie pasje do wykonywania zawodu wraz z miłością do jazdy samochodem w dalekie trasy. Nie ma w Polsce województwa, w którym go nie było, by Wam pomóc bądź doradzić. Zawsze służy pomocną dłonią. Jest sympatyczny, ambitny, na dodatek przekazuje ogrom wiedzy na przeprowadzonych szkoleniach. Wolny czas poświęca na pasje do gotowania oraz spotkania z przyjaciółmi.

Marcel Pękacz

Przedstawiciel handlowy - Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o profilu zarządzanie. Do jego obowiązków należy kompleksowa obsługa klienta i przygotowywanie ofert dla najbardziej wymagających klientów. Sympatyczny, przyjazny i pozytywnie nastawiony w stosunku do świata i ludzi. Kreatywny, dobrze zorganizowany, pewny siebie i pełny energii; wykazujący silną wolę, motywację i wytrwałość w realizowaniu swoich celów. Jego pasją jest sport, bieganie, pływanie i jazda na rowerze. W wolnych chwilach czyta książki oraz ogląda filmy.

Dominika Molka

Social Media Manager- Kosmetolog, magister Zdrowia Publicznego. Odpowiedzialna za zarządzanie strategią firmy, w zakresie mediów społecznościowych. Interesuje się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętym marketingiem. Makijażystka z kilkuletnim doświadczeniem. Miłośniczka kosmetyków kolorowych, jak i pielęgnacyjnych. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji jaką jest- gotowanie.

tel.: 576122835
Klaudia Mularczyk

Social Media Manager - kosmetolog, technolog kosmetyków. Miłośniczka szeroko pojętej pielęgnacji skóry i tworzenia kosmetyków. Dba o każdy szczegół. Niepoprawna optymistka, silnie zmotywowana. Odpowiada za komunikacje między firmą a klientem za pomocą wszelkich dostępnych mediów społecznościowych. Uwielbia podróżować, czytać książki i spędzać czas z rodziną.

Bartosz Gac

Grafik/specjalista do spraw marketingu - odpowiedzialny za wizualną część firmy, śledzenie trendów w branży oraz szeroko rozumiany marketing. Laureat kilku nagród. Czas wolny od pracy spędza na malowaniu, graniu na gitarze i czytaniu książek. Poważnie pochodzący do pracy wieczny optymista.

Michał Matuszak

Właściciel - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

Pamiętaj, tylko my jesteśmy Venus-Beauty!

Inspiracje roku 2019
LNE
GENADENSIS
Złota 7
Hurtownia roku

Formy płatności