Kadra

Natalia Brodnicka

Szkoleniowiec - licencjonowany kosmetolog. Przejeżdża Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzając gabinety i dzieląc się swoim doświadczeniem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a szkolenia to jej żywioł. Uzależniona od testowania nowości kosmetycznych. Pozytywnie podchodzi do życia. Czas wolny spędza na słuchaniu muzyki, czytaniu oraz na spacerach po lesie z psem.

e-mail: szkolenia@venus-beauty.pl

tel: +48 730 208 835

 

 

Izabela Dembicka

Obsługa zamówień/wysyłek - kosmetolog, studentka elektroradiologii. Interesują ją ciekawostki medyczne i kosmetologiczne. Dba o sprawną obsługę klienta oraz realizację zamówień. Cierpliwa, ambitna, bezkonfliktowa i zawsze pomocna. Wolny czas najchętniej spędza na zajęciach fitness, jeżdżąc na rowerze lub czytając książki.

e-mail: zamowienia@venus-beauty.pl

tel: +48 537 893 835

 

 

Marcel Pękacz

Przedstawiciel handlowy - Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o profilu zarządzanie. Do jego obowiązków należy kompleksowa obsługa klienta i przygotowywanie ofert dla najbardziej wymagających klientów. Sympatyczny, przyjazny i pozytywnie nastawiony w stosunku do świata i ludzi. Kreatywny, dobrze zorganizowany, pewny siebie i pełny energii; wykazujący silną wolę, motywację i wytrwałość w realizowaniu swoich celów. Jego pasją jest sport, a szczególnie kibicuje Manchesterowi United. W wolnych chwilach czyta książki oraz ogląda filmy.

e-mail: handlowy@venus-beauty.pl

tel: +48 577 816 835

 

 

Piotr Głuszczak

Specjalista ds. logistyki, kierowca - Czuwa nad szybką i poprawną realizacją zamówień. Zajmuje się odbiorem urządzeń od dostawców i producentów. Niezastąpiony w dostawach bezpośrednich do klientów. Bezkonfliktowy, pracowity i zawsze uśmiechnięty. Prywatnie najukochańszy dziadek trójki wnuków. Przez większość roku każdą wolną chwilę spędza na działce, odpoczywa majsterkując oraz dbając o ogród i otoczenie.

 

 

Michał Matuszak

Właściciel - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

tel: +48 574 691 101

 

 

Aleksandra Krysiak

Szkoleniowiec - kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Odwiedza gabinety w całej Polsce przekazując swoją cenną wiedzę i umiejętności. Interesują ją nowinki z dziedziny kosmetyki i kosmetologii. Reszta zespołu podziwia ją za spokój, cierpliwość i opanowanie. Prywatnie jest mamą 6-letniej Zosi. Uwielbia podróże a wolny czas spędza aktywnie.

e-mail: aleksandra@venus-beauty.pl

tel: +48 730 208 835

 

 

Przeczytaj również

10 lipiec 2018
Poznaj najlepiej sprzedający się laser typu ND YAG...
Poznaj najlepiej sprzedający się laser typu ND YAG Q-SWITCHED - EXEO. https://www.venus-beauty.com....
Czytaj więcej
07 lipiec 2018
ELIS ESPANIA - LASER DIODOWY 808nm o wyjątkowej ży...
ELIS ESPANIA - LASER DIODOWY 808nm o wyjątkowej żywotności 30 000 000 impulsów w najnowszym wydaniu ...
Czytaj więcej
06 lipiec 2018
Czytaj więcej

VENUS-BEAUTY.PL
w liczbach

3303
Wyposażonych
gabinetów
78
Pozytywnych
referencji
860
Pozycji
w magazynie
2016
FIRMA PRZYJAZNA
ŚRODOWISKU
14
Kroków przy pakowaniu
każdego produktu

KREATOR KOMBAJNU
KOSMETYCZNEGO

Zaprojektuj i zamów
swój własny
kombajn kosmetyczny

KATALOG PRODUKTÓW

Zamów bezpłatny katalog naszych produktów

SZKOLENIA

KOMPLEKSOWE KURSY Z OBSŁUGI


Indywidualne podejście do każdego kursanta, otwartość i miła atmosfera zapewni skuteczne przeszkolenie nawet początkujących kosmetyczek/kosmetologów.