Kadra

Karolina Broniewska-Łuczak

Doradca klienta - z wykształcenia fizjoterapeutka. Zajmuje się obsługą klienta i działem handlowym. Pogodna, miła, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. W wolnym czasie aktywnie wypoczywa na świeżym powietrzu (rower, spacery). Uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Interesuje się medycyną i psychologią, lubi czytać książki.

Nicoletta Jakubowska

Przedstawiciel handlowy - Kosmetolog i miłośniczka zdrowego stylu życia. Dba o kontakt z klientami oraz przygotowywanie atrakcyjnych ofert handlowych. Zawsze chętnie służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu czy prezentacji najnowszych urządzeń kosmetycznych. Interesuje się zagadnieniami z zakresu kosmetologii i dietetyki, łącząc je z aktywnym rozwojem w zakresie szeroko pojętego kształtowania sylwetki. Czas wolny najchętniej spędza w gronie najbliższych bądź na realizacji wysoko stawianych sobie celów.

Aleksandra Matuszak

Dyrektor handlowy/szkoleniowiec - nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą oraz obsługą klienta. Prowadzi rozmowy handlowe, tworzy oferty, pozyskuje nowych klientów. Odwiedza również salony kosmetyczne w całej Polsce przeprowadzając pokazy oraz szkolenia. Sympatyczna, otwarta, komunikatywna. Uwielbia jeździć samochodem dlatego szkolenia w najdalszych częściach Polski nie są dla niej problemem.

Magdalena Gawlak

Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiecFizjoterapeutka z powołania. Zajmuje się kompleksową obsługą klienta i przeprowadzaniem szkoleń. Jest niezwykle ciepłą osobą, która lubi pomagać innym. Zawsze można na nią liczyć. Swój wolny czas uwielbia spędzać aktywnie na rowerowych przejażdżkach i górskich spacerach.

Krzysztof Reszel
Przedstawiciel handlowy/szkoleniowiec
Marcel Pękacz

Przedstawiciel handlowy - Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o profilu zarządzanie. Do jego obowiązków należy kompleksowa obsługa klienta i przygotowywanie ofert dla najbardziej wymagających klientów. Sympatyczny, przyjazny i pozytywnie nastawiony w stosunku do świata i ludzi. Kreatywny, dobrze zorganizowany, pewny siebie i pełny energii; wykazujący silną wolę, motywację i wytrwałość w realizowaniu swoich celów. Jego pasją jest sport, a szczególnie kibicuje Manchesterowi United. W wolnych chwilach czyta książki oraz ogląda filmy.

Natalia Brodnicka

Szkoleniowiec - licencjonowany kosmetolog. Przejeżdża Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzając gabinety i dzieląc się swoim doświadczeniem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a szkolenia to jej żywioł. Uzależniona od testowania nowości kosmetycznych. Pozytywnie podchodzi do życia. Czas wolny spędza na słuchaniu muzyki, czytaniu oraz na spacerach po lesie z psem.

Maciej Brzeziański

Specjalista ds. logistyki - odpowiada między innymi za sprawnie funkcjonowanie logistyki w firmie, koordynowanie pracy magazynu oraz zaopatrzenia. Prowadzi nadzór nad środkami transportu. Pracowity, zorganizowany, komunikatywny i otwarty. Jedną z jego pasji jest technika estradowa. Wolny czas uwielbia spędzać na świeżym powietrzu, najchętniej na żaglach i pieszych wędrówkach.

Daniel Kałużny

Serwisant - zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Miły, sympatyczny i bardzo pomocny. Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w naprawach wszelkich urządzeń elektronicznych. Interesuje się nowinkami z dziedziny informatyki oraz elektrotechniki. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata. W wolnym czasie jeździ na rowerze i chodzi na spacery z rodziną.

Klaudia Mularczyk

Social Media Manager - kosmetolog, technolog kosmetyków. Miłośniczka szeroko pojętej pielęgnacji skóry i tworzenia kosmetyków. Dba o każdy szczegół. Niepoprawna optymistka, silnie zmotywowana. Odpowiada za komunikacje między firmą a klientem za pomocą wszelkich dostępnych mediów społecznościowych. Uwielbia podróżować, czytać książki i spędzać czas z rodziną.

Bartosz Gac

Grafik/specjalista do spraw marketingu - odpowiedzialny za wizualną część firmy, śledzenie trendów w branży oraz szeroko rozumiany marketing. Laureat kilku nagród. Czas wolny od pracy spędza na malowaniu, graniu na gitarze i czytaniu książek. Poważnie pochodzący do pracy wieczny optymista.

Michał Matuszak

Właściciel - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, założyciel Venus-Beauty.pl. Perfekcjonista, dla którego praca jest jednocześnie hobby i wielką pasją. Interesują go innowacyjne rozwiązania i nowości branżowe, co sprawia, że jest zawsze o krok przed konkurencją. Prywatnie jest fanem muzyki rockowej i wieczornego biegania.

Przeczytaj również

11 grudzień 2020
Kochani, chcielibyśmy podzielić się z ...
Kochani, chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą informacją, otrzymaliśmy Innowacje LNE ❤️ Wy...
Czytaj więcej
10 grudzień 2020
Dzień dobry, dzień dobry!???????? Jedno...
Dzień dobry, dzień dobry!???????? Jedno urządzenie - wiele funkcji? Odpowiadamy kombajn kosmetycz...
Czytaj więcej
09 grudzień 2020
Dobry wieczór Nocne Marki! ✨ Kto jeszc...
Dobry wieczór Nocne Marki! ✨ Kto jeszcze nie śpi, ten kciuk w górę ???????? Twoje klientki marzą ...
Czytaj więcej

VENUS-BEAUTY.PL
w liczbach

6500
Wyposażonych
gabinetów
100
Pozytywnych
referencji
860
Pozycji
w magazynie
2016
FIRMA PRZYJAZNA
ŚRODOWISKU
14
Kroków przy pakowaniu
każdego produktu

KREATOR KOMBAJNU
KOSMETYCZNEGO

Zaprojektuj i zamów
swój własny
kombajn kosmetyczny

KATALOG PRODUKTÓW

Zamów bezpłatny katalog naszych produktów

SZKOLENIA

KOMPLEKSOWE KURSY Z OBSŁUGI


Indywidualne podejście do każdego kursanta, otwartość i miła atmosfera zapewni skuteczne przeszkolenie nawet początkujących kosmetyczek/kosmetologów.

OFERTA on-line